Цікава п’ятниця

8 червня фізорг табору Почерняєв Д.В. провів для команд загонів «Кльові дітки», «Козачата» та «Непосидьки» змагання «Веселі старти». Різноманітні конкурси дозволили дітям продемонструвати власні спортивні здібності. Перемогу отримали діти 1 загону, на 2 місці — 2 загін, 3 загін на 3 місці.

Несподіваними гостями вихованців стали працівники районного центру зайнятості, які розповіли дітям про сучасні професії. Вихованці табору активно називали професії своїх батьків, ділилися планами на майбутнє, дізнавалися про найбільш популярні у нашому регіоні професії.

Опубликовано:13.06.2018admin