У літньому таборі «Натхнення» цілий день відвели для танців — ВІДЕО

Танці — це активний вид діяльності, який не просто сприяє кращому обміну речовин дитини, але і зміцнює його здоров’я. Регулярні заняття покращують гнучкість тіла, розвивають фізичну силу, діти стають витривалішими.

Закономірно, що в літньому таборі «Натхнення» при Запорізькому НВК №19 цілий день табірної зміни був відведений саме танцям. За словами Світлани Борисової, керівника гуртка, День танцю — це можливість підкреслити значення даного виду мистецтва для розвитку дітей, розповісти вихованцям про мову танцю, зрозумілу для всіх людей планети Земля, здатну об’єднувати і радувати.

Танці — відмінний стимул для спілкування з однолітками. Завдяки танцювальним рухам підтримується тонус м’язів, закріплюється правильна постава, розвивається рівновага та координація, підтримується серцево-судинна система.

Свято танців в літньому таборі «Натхнення» сприяв розвитку комунікативних та соціальних навичок дітей. Діти вчилися працювати в команді, дружити, знайомитися один з одним.

Опубликовано:20.06.2018admin