У пришкільному таборі Натхнення провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» — ВІДЕО

Під час літніх канікул психологи радять оздоровлюватися, висипатися, більше рухатися, вчитися новому, спілкуватися, ставати більш самостійними. Тільки так діти будуть відчувати себе щасливими.

Створенням саме таких умов для розвитку дітей стурбовані в пришкільному літньому таборі «Натхнення» при Запорізькому НВК №19.

Так, наприклад, вихователь табору Катерина Нестеренко для розвитку творчої і пізнавальної активності молодших школярів організувала проведення інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

Залучення дітей в ігрову діяльність для педагогів — це система роботи, спрямована на збагачення інтелектуального потенціалу, творчого мислення та потреби в самовдосконаленні. Тут важливо, виховувати бажання працювати самостійно і в колективі, — розповідає педагог.

Педагоги літнього табору вважають, що канікули — це час, призначений в першу чергу для відпочинку. Тому в пропонованих заходах вони гармонійно поєднують розваги, розвиток і можливості вибору тієї чи іншої діяльності.

Принцип «невимушеності» є переконливим мотивуючим доводом для того, щоб діти не тільки зберегли отримані підчас навчального року знання, але й удосконалили їх.

Тож, нехай ці літні канікули дарують нашим вихованцям більше радості, користі та здоров’я.

Опубликовано:19.06.2018admin