У таборі «Натхнення» створені відмінні умови для відпочинку дітей — ВІДЕО

Наближається до завершення табірна зміна в пришкільному таборі «Натхнення» при Запорізькому НВК №19. Запитуємо у дітей з різних загонів, що їм особливо подобається в літньому таборі? Наскільки їх відпочинок відповідає їхнім очікуванням? Як організоване культурне життя в таборі? Які заходи особливо запам’ятаються?

У відео репортажі Ресурсного центру Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії – Новий Формат» можна побачити, як діти з задоволенням розповідали про свої враження від відпочинку в літньому таборі.

Крім того, як відомо, у Запорізькому НВК №19 посилено розвивається STEM-освіта. У минулому навчальному році відбулась педрада з цієї тематики, а також створювалися відповідні навчальні майданчики з освоєнням робототехніки. Тому не дивно, що в літньому таборі успішно функціонують гуртки саме робототехніки та інформатики.

Не менш важливою частиною загального оздоровлення дітей є забезпечення здорового і збалансованого харчування протягом дня. Діти в таборі отримують повноцінне харчування, більшу частину вартості якого оплачує держава.

Як ми переконалися, в колективі пришкільного табору має місце оптимістичний настрій. Відмінно постаралися педагоги і всі працівники. Наша вдячність адміністрації навчального закладу, органам управління освіти – Територіальному відділові освіти Шевченківського району та Департаментові освіти і науки Запорізької міської ради –  від імені батьків наших чудових дітей, відпочиваючих нині в пришкільному літньому таборі «Натхнення».

Опубликовано:22.06.2018admin