Літо — час завітати до світу книжок

Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять з друзями, подругами, цілими компаніями. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

6 червня  бібліотеки Шевченківського району  № 15 (Вороніна 9) та  ім. М.Некрасова (Полякова 5) радо приймали у себе пришкільний табір «Натхнення».    Для вихованців  було підготовлено та проведено екскурсії, під час якої діти дізналися про правила користування та устрій бібліотеки, побачили сучасні дитячі  книжки та журнали. Також дітям організували перегляд мультфільмів.  Усі бібліотечні заходи були цікавими, корисними, веселими та інтерактивними. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне — весело провести свій літній відпочинок. І не обов’язково з табором відпочинку, але й просто завітавши з друзями до бібліотеки. На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

Опубликовано:10.06.2018admin