Вихованці табору у басейні «Славутич»

Всім нам відомо про користь плавання, оскільки воно не тільки зміцнює імунітет, але і допомагає організму розвиватися правильно. Плавання служить профілактикою багатьох захворювань і дуже корисно для здоров’я. Лікарі часто призначають заняття в басейні, як частину лікування. Оскільки завданням роботи літнього пришкільного табору є оздоровлення вихованців, то на батьківських зборах було прийняте рішення включити до плану роботи відвідування басейну.

Дуже своєчасно басейн «Славутич» в Запоріжжі запросив вихованців пришкільних таборів оздоровитися у літню спеку у воді, температура якої підтримується на рівні 28-29 ° C. 12 та 19 червня вихованці табору «Натхнення» із задоволенням відвідали басейн. Велика увага працівниками басейну та супроводжуючими педагогами табору була приділена забезпеченню безпеки дітей, які всі мали засоби для тримання на воді — круги, пояси та ін. За безпекою дітей спостерігали тренери та медичні працівники. Діти із задоволенням вчилися плавати, гралися, відпочивали. Усі поверталися додому задоволені та оздоровлені.

Опубликовано:21.06.2018admin